8.KOLO Budućnost – Sloboda(Varaždin)

nkbuducnost-slobodavz

Budućnost je nastavila pozitivan niz , momčad Tomice Križanca sa 3:0 je bila bolja od Slobode iz Varaždina.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0 . U nastavku su Eršegović , Papec  i Županić  riješili pitanje pobjednika.Budućnost je potpuno dominantno s 3:0 pobijedila Slobodu iz Varaždina.

Budućnost je zaprijetila prvi put  u 10. minuti, ali udarac Đurasa iskosa s desne strane bio je lagan zadatak za gostujućeg vratara.

U 30. minuti Mendaš je sjajno pucao iz 20-ak metara , ali gostujući vratar je sjajno obranio.  Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 0:0.

Budućnost je povela u 51.minuti ,Papec je povukao po desnoj strani i  pogodio je stativu , lopta se odbija do Eršegovića koji sjajno iz 20-ak metara pogađa gol.

U 69. minuti gostujuću je mrežu za tresao i Papec koji je sjajnu asistenciju Eršegovića pretvorio u gol. Papec je s desne strane prizemno pogodio suprotni kut.

U 86.minuti domaćini su poveli 3:0. Đurđek je nabacio iz kornera ,Margetić s glavom na drugoj stativi pronalazi Županića ,koji zabija svoj prvi gol u ovoj sezoni.

Budućnost sljedeću prvenstvenu utakmicu igra u subotu 24.10.2015. (početak je u 15.30 sati). U okviru 9.kola  2.Žnl-istok Budućnost tada gostuje kod Zagorca u Donjem Knegincu.

.

.

.

8.Kolo

18.10.2015 u 15:30h

NK  BUDUČNOST(VIDOVEC) – NK  SLOBODA(VARAŽDIN)  3:0(0:0)

Igralište: Park Vidovec / Gledatelja: 100

Suci:GLAVNI SUDAC: GRGURIĆ              POMOĆNI SUDAC: LUKINEC              II. POMOĆNI SUDAC: ŠOKOVIĆ

Strijelci: 1:0 Eršegović 51′ ,   2:0 Papec 69′ ,   3:0 Županić 86′

NK Budućnost ; Trglačnik , Papec , Martinez (Škreb 46′) , Kovačić(K) , Hranić (Županić 71′) , Stanković , Đurđek , Mendaš (Margetić 66′) , Đuras (Vidaček 46′) , Eršegović , Lazni (Tomiša 81′)
Neiskorištene zamjene: Rožić , Ozmec

Trener:Tomica Križanec

Žuti kartoni: Mendaš 28′ , Papec 83′ , Margetić 90′

NK Sloboda : Šešet , Prekpaljaj , Batalo (Pokos 76′) , Hukić , Novaković , Tomaš (Đurinec 66′) , Ferković , Kolačko , Pongračić , Sambolec , Hmorinski (Šeić 81′)
Neiskorištene zamjene: Kekez

Trener: Bradaška Miroslav

Žuti kartoni: Tomaš 34′ , Pongračić 35′ , Prekpaljaj 50′ , Novaković 84′